Podczas wstępnej konsultacji przy makijażu permanentnym brwi ustalamy barwę, odcień i intensywność pigmentu oraz kształt, który musi być dopasowany do naturalnych rys twarzy.  Makijaż permanentny brwi wykonujemy metodą ombre/powder/insta brows, polegającą nie na całkowitym odtworzeniu brwi, ale zagęszczenie włosków i zdefiniowanie kolorem kształtu brwi. Nakładany pigment jest początkowo dosyć ciemny, jednak w ciągu kilku dni blednie prawie o połowę.

Brwi makijaż permanentny
Brwi makijaż permanentny

Makijaż permanentny górnej lub dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu.

Makijaż permanentny kreska górna
makijaż permanentny kreska górna
Makijaż permanentny kreska górna i dolna

Cennik:

(cena uwzględnia dwie wizyty)

  • makijaż permanentny kreska górna – 400zł
  • makijaż permanentny kreska dona – 300zł
  • makijaż permanentny brwi (cień/ombre) – 700zł

Każda okoliczność czy uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Świetną sprawą jest podkreślenie jej rangi odpowiednim makijażem. Takie wydarzenia jak ślub i wesele, studniówka, bal sylwestrowy czy urodzinowa impreza wymagają od nas właściwego wyglądu. W takie dni chcemy wyglądać inaczej, niż zwykle, ładniej, niż na co dzień.

Cennik makijażu okolicznościowego:

  • makijaż dzienny – 120zł
  • makijaż wieczorowy – 160zł
  • makijaż ślubny – 180zł
  • makijaż ślubny próbny – 150zł

Istnieje możliwość odbycia szkolenia z makijażu na potrzeby własne. Na szkoleniu dowiesz się jak poprawnie wykonać makijaż dzienny i wieczorowy, jakie kosmetyki będą dla Ciebie najlepsze oraz poznasz podstawy analizy kolorystycznej i teorii barw. Cena szkolenia indywidualnego – 350 zł/ 6 godz.