W naszym gabinecie zabieg pedicure wykonywany jest przy pomocy skalpela i frezarki. Każdy ruch skalpela odbywa się zgodnie z przebiegiem linii papilarnych, co daje nam wolniejsze odbudowywanie zrogowaciałej masy. Frezarka i peeling cukrowy na zakończenie zabiegu pozwalają poczuć świeżość  i komfort Naszych stóp.

Pedicure biologiczny
Zabieg pielęgnacyjny, w którym kosmetyczka nie używa cążek. Skórki zmiękcza się specjalnymi płynami do skórek i usuwa za pomocą drewnianego patyczka (nie używa się metalowych narzędzi).

Pedicure klasyczny
Zabieg składa się z kilku etapów – nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, wycięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka (w zależności od potrzeb stóp za pomocą skalpela lub frezarki). Po zabiegu naskórek jest gładki, nawilżony, stopy nabierają estetycznego wyglądu.

Pedicure hybrydowy NeoNeils/Indigo
Zabieg skierowany jest dla kobiet ceniących sobie naturalny oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest trwałość i połysk utrzymujący się do 2 tygodni.

Pedicure Winylowy Shellac
Lakier zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Utrzymuje się na stopach nawet do 3 tygodni. Można go usunąć zmywaczem do paznokci bez konieczności wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Pedicure SPA
Zabieg podstawowego pedicure z peelingiem, serum, maską (parafinową, kremową lub algową) oraz masażem stóp.

Zabieg parafinowy na stopy
Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla osób z problemem zniszczonej, suchej oraz popękanej skóry stóp. Polecany jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Efekt zabiegu utrzymuje się kilka dni.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo wszystkie narzędzia używane do zabiegów pedicure sterylizowane są w autoklawie.