Zabieg z Witaminą C
Jest to intensywnie nawilżający oraz rozjaśniający zabieg na okolicę oczu. Zawiera w składzie duże ilośći witaminy C, witaminę A i E, Matrixyl, kofeinę i wyciąg z wąkroty azjatyckiej. Zabieg ten nadaje delikatnej skórze wokół oczu jędrnośći, wytrzymałości oraz elastyczności. Witamina C w połączeniu z kompleksem Matrixyl wzmacnia komórki macierzyste naskórka i przyczynia się do poprawy połączenia skóra właściwa - naskórek dzięki udziałowi w syntezie kolagenu. Kofeina i wyciąg z wąkroty azjatyckiej redukują worki pod oczami, zmniejszają oznaki zmęczenia, niwelują cienie pod oczmi poprawiając tym samym wygląd  skóry wokól oczu.

BEAUTIFUL EYES(KLAPP)
Ekstrakt z pomarańczy D-limonen-jest niezwykle silnym antyoksydantem, a zarazem substancją hamującąaktywnośc elastazy niszącej włókna strukturalne skóry.Po zabiegu poprawa elastyczności i jędrności skóry, długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry wokół oczu.

EYE ILLUMINATE THERAPY(ARKANA)
W nowej linii eye illuminate therapy wykorzystano wyjątkowy efekt synergii kwasu traneksamowego, kwasu laktobionowego oraz witaminy C. Efektem terapii jest rozjaśnienie skóry pod oczami,redukcja cieni pod oczami, poprawa jej jakości poprzez stymulację produkcji kolagenu i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Zabieg można wykonywać w zestawieniu z mikronakuwaniem DERMAPENENM.