Manicure biologiczny
Zabieg pielęgnacyjny, w którym kosmetyczka nie używa cążek. Skórki zmiękcza się specjalnymi płynami do skórek i usuwa za pomocą drewnianego patyczka.

Manicure klasyczny
To podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu kosmetyczka reguluje kształt płytki paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od rodzaju paznokcia), malujemy dwa razy kolorem i utwardzamy bezbarwnym lakierem (top coat). Na koniec wykonywany jest krótki masaż dłoni.

Manicure japoński (P.Shine)
Podczas zabiegu w płytkę paznokciową wcierane są substancje odżywcze (m.in. witamina A i E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna) które sprawiają, ze płytka zyskuje blask różowej perły,    a paznokcie stają się wzmocnione i odżywione.
Zabieg może być wykonany jednorazowo lub w serii 3- 4 zabiegów co 2 tygodnie.

Manicure hybrydowy NeoNails/Indigo
Zabieg skierowany jest dla kobiet ceniących sobie naturalny oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest trwałość i połysk utrzymujący się do 2 tygodni.

Manicure Winylowy Shellac
Nowość w zakresie stylizacji paznokci, utrzymująca się do 7 dni. Lakier zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Można go usunąć zmywaczem do paznokci bez konieczności wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Manicure SPA
Zabieg podstawowego manicure z peelingiem, serum, maską (parafinową, kremową lub algową) oraz masażem dłoni.

Manicure DELUXE SPA
Zabieg podstawowego manicure bez malowania paznokci z maską kolagenową Voesh. Wolny od parabenów, Ftalanów, Olejków Mineralnych, Syntetycznego Siarczanu, Trietanoloaminy, Glutenu. Zabieg doskonale nawilża, odwraca oznaki starzenia się skóry, przywracając naturalne piękno dłoni i paznokci

Zabieg parafinowy na dłonie
Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla osób z problemem zniszczonej, suchej oraz popękanej skóry rąk. Polecany jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Efekt zabiegu utrzymuje się kilka dni.

Zabieg z rekawicami kolagenowymi VOESH Deluxe SPA
Podczas wykonywania manicure nakładane są rękawiczki wykonane z mikro-cienkiego dwuwarstwowego materiału wzbogaconego o wysokiej jakości kolagen Marine Peptide, masło Shea, olej arganowy oraz ekstrakt z aloesu. Zabieg doskonale nawilża, odwraca oznaki starzenia się skóry, przywracając naturalne piękno dłoni i paznokci.

6 Free Formula Safe Skincare: BEZ Parabenów, BEZ Ftalanów, BEZ Olejków Mineralnych, BEZ Syntetycznego Siarczanu, BEZ Trietanoloaminy, BEZ Glutenu.