Zabieg OCZYSZCZANIA TWARZY – 190zł-240zł

AzAc Peel to dwuetapowy peeling z 16% kwasu azelainowego, 10% kwasu migdałowego oraz 2% kwasu salicylowego. Opiera się na synergistycznym działaniu starannie dobranych kwasów o profilu seboregulującym, bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, keratoplastycznym i keratolitycznym. rekomendowany dla skór skłonnych do trądziku pospolitego i różowatego. Kwas azelainowy jest kwasem całorocznym.Stanowi także alternatywę dla osób, które źle tolerują peelingi z retinolem.

Zabieg CARBO V THERAPY MD estetic – 260zł

Zabieg Carbo Therapy MD estetic to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna terapia, która powstała jako alternatywa dla zabiegów liftingujących. Jej celem jest korekta owalu twarzy w strefie V. Efekt zabiegu można wzmocnić wprowadzając Serum carbo V Re-Constuction przy pomocy mezoterapii bezigłowej lub mezoterapii mikroigłowej.

Zabieg PRP – 260zł

Zabieg alternatywny do zabiegów wykorzystujących osocze bogatopłytkowe. To linia dermokosmetyków, pozwalająca uzyskać efekt PRP-like, czyli połączenie dwóch rewolucyjnych peptydów W3 i GHK-Cu, które totalnie odmładzają i przebudowują skórę. Terapia hamuje oznaki starzenia się skóry, wyraźnie aktywując syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg C-Fusion Glow z kwasem glikolowo/bursztynowym -260zł

Amber &Glycolic Exfoliato – Idealnie sprawdza się w zabiegach o profilu odmładzającym dla każdego typu cery. Hybrydowe działanie peelingu zapewnia możliwość łączenia go z C-Fusion Glow, co daje nowy wymiar pielęgnacji jako suplementacji skóry w niezbędną witaminę C i kurkuminę. Efekt zabiegu to złocista i promienna skóra.

Zabieg CANABIS THERAPY- 220zł

Kuracja przeznaczona jest dla osób ze skórą zestresowaną i dysfunkcyjną, która posiada zaburzoną barierę hydro-lipidową, co najczęściej manifestowane jest przez skórę jej suchością. Doskonale nadaje się do skór wrażliwych, szczególnie podczas leczenia onkologicznego, kiedy jest narażona na działanie różnych czynników drażniących. Produkty z linii Neuro Cannabis Therapy to również doskonała alternatywa dla osób z zaburzeniami pracy tarczycy czy diabetyków. Nadaje się także dla skóry podrażnionej nadmiernym opalaniem, po peelingach chemicznych, w trakcie i po leczeniu dermatologicznym. Jest idealna jako wsparcie pielęgnacyjne kuracji dermatologicznych przy atopii, egzemie, łuszczycy.

Zabieg NEUROsensi THERAPY – 200 zł

Zabieg NEUROsensi THERAPY z maską Snow Fungus – 240 zł

Neuro Sensi Therapy powstała w trosce o skórę naczyniową i ekstremalnie wrażliwą. Neurosensoryczne działanie na naczynia i receptory czucia to efekt połączenia Endothelyolu™ i peptydu SensAmone P5. Ta kombinacja zapewnia aktywną kontrolę faktorów zapalnych, problemów naczyniowych oraz neuroreceptorów czucia. Rekomendowana również dla skór podrażnionych, z trądzikiem różowatym oraz po zabiegach dermoestetycznych.

Zabieg Derma Collage 260zł

Każda skóra potrzebuje głębokiego i regularnego nawilżania. Jeśli wody jest za mało, pojawia się utrata elastyczności, a zmarszczki pogłębiają się. Skóra traci swoje właściwości obronne i jest bardziej podatna na podrażnienia. Produkty z linii Derma CollAGE cechuje unikalny i innowacyjny sposób połączenia substancji czynnych, aby wspólnie tworzyły wielopoziomowy proces nawilżania skóry. Każda z 3 substancji aktywnych odpowiada za inny poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu osiągana jest niespotykana dotąd skuteczność.

Zabieg z MASKĄ ALGOWĄ – 190zł

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – 120zł

Masaż KOBIDO -220ZŁ

Masaż KOBIDO +Sekret młodości – 360zł