PEELINGI MEDYCZNE
Peeling medyczny, inaczej zwany dermopeelingiem jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów                 w gabinetach kosmetycznych i dermatologii estetycznej. Polecany jest osobom w każdym wieku. Stosowany regularnie pomaga dłużej zachować świeżość, młody wygląd, a także wygrać z problemami skórnymi, jak nadmierne przetłuszczanie skóry, trądzik, przebarwienia.
MANDELAC (SESDERMA)

Peeling przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej z oznakami starzenia. Posiada właściwości odmładzające i odświeżające, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, stymuluje odnowę komórek naskórka, zmniejsza drobne zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.Peeling poprzez zastosowanie dodatku anti acne działa bakteriostatycznie, jest pomocny w leczeniu trądziku.

FERULAC Z WITAMINĄ C (SESDERMA)

Najnowocześniejszy peeling odmładzający z liposomami, witaminą C oraz nanotechnologią! Redukuje zmarszczki, przebarwienia szczególnie spowodowane działaniem promieni słonecznych, zwiększa jędrność i nawilżenie skóry, jest silnym antyoksydantem, ma działanie przeciwzapalne. Skóra po zabiegu wygląda na wyraźnie młodszą, gładszą, jaśniejszą, bez przebarwień i drobnych zmarszczek.


SPA PEEL classic (SESDERMA)
Formuła peelingu opiera się na synergii kwasu salicylowego (15%), kwasu pirogronowego (8%), kwasu mlekowego (5%) i retinolu (0,1%). Zabieg posiada właściwości złuszczające, seboregulujące, bakteriostatyczne, normalizujące. Polecany jest w leczeniu trądziku, przy skórach suchych z problemem zanieczyszczeń w strefie T. Wspomaga wypłycanie blizn potrądzikowych i zmarszczek mimicznych.
Zalecana seria 4 zabiegów co 14-21 dni, zabieg można wykonywać przez cały rok.

Retises CT Retinol Yellow Peel (SESDERMA)
Zabieg oparty na wysokim stężeniu czystego retinolu(4%) + propionianu retinylu (bardziej stabilna postać estrowa -5%) i witaminy C(10%). Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry. Po około 24 godziny od zabiegu skóra jest napięta i lekko podrazniona, zaleca się stosowanie preparatu natłuszczającego, kojacego skórę. Po dwóch dniach skóra zaczyna łuszczyć się i stan ten trwa  od 3 do 4 dni.
Zalecana seria: 4-6 zabiegów, co 3-4 tygodnie.


DNA Recovery Peel System - peeling nanotechnologiczny naprawiający DNA (Sesderma)
Innowacyjny zabieg medyczny oparty na technologii Nanotech, zawierający substancje aktywne zamkniete w pęcherzykach lipidowych. Zabieg przywraca skórze jednolity kolor, redukuje ilości i głebokość zmarszczek, przywraca nawilżenie, poprawia stan skóry tłustej i z tendencją do trądziku oraz zapobiega powstawaniu uszkodzen posłoneczych.

Ekspress Lift (SESDERMA) - PYRUVIC PEEL + LACTIPEEL

To zabieg intensywnie nawilżający. Dedykowany szczególnie cerze mocno odwodnionej.

Po zabieg powinny też sięgnąć właścicielki:

  • skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia jak: zmarszczki, utrata jędrności i blasku, efekt zmęczonej skóry;
  • skóry cienkiej;
  • wiotkiej i mało elastycznej skóry.

Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry i jej potrzeb. Można je przeprowadzać jednak jedynie w odstępie 21-28 dni.

Jednorazowy zabieg wykonywany jest w celu szybkiej rewitalizacji skóry – na przykład przed ślubem.

Zabieg przeciwzmarszkowo-energetyzujący (SESDERMA)
MANDELAC PEEL+ATPSES

Zabieg przeznaczony dla skóry z oznakami starzenia, niejednorodną pigmentacją, utratą blasku. Zabieg silnie energetyzujący. Bezpośrednio skóra po zabiegu jest wyraźnie napięta, wygładzona i nawilżona. Łuszczanie- zazwyczaj nie występuje, bardzo rzadko o niewielkim nasileniu.

FERULAC VALENCIA PEEL(SESDERMA) - NOWOŚĆ

Zabieg przeznaczony dla skór z objawami fotostarzenia. Poprawia gęstość skóry, wyrównuje jej koloryt, dodaje świetlistości i młodego wyglądu. Idealne połączenie przeciwutleniaczy i keratolitycznych składników aktywnych (kwas ferulowy, witamina C, Alpha-Arbutin, TCA, Kwas salicylowy), daje możliwość zakończenia fotouszkodzeń twarzy, dekoltu i dłoni.