MAKIJAŻ

Perfekcyjny makijaż jest doskonałym uzupełnieniem każdej kreacji.
Wysokiej klasy kosmetyki oraz doświadczenie pozwala nam na uzyskanie doskonałych efektów zarówno w makijażu korekcyjnym jak i okazjonalnym.
Proponujemy makijaż:
- dzienny
- wieczorowy
- ślubny wraz z makijażem próbnym

LIFTING RZĘS ELLEEBANA

One Shot Lash Lift to komfortowy zabieg, wykonuje się go na rzęsach naturalnych bez użycia syntetycznych. Specjalna formuła produktów i sposób ich użycia powodują, że rzęsy pięknie wyglądają, są podkręcone i uniesione. Idealny dla wszystkich rzęs, krótkich i długich. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.
Zabieg liftingu można wzbogacić o botox i laminację. Dzięki tym dodatkowym zabiegom rzęsy staną się pogrubione i nawilżone. Wszystkie szczelinki i nierówności zostaną wyrównane. Preparat, który wykorzystuję do zabiegu – Vitamin Lash Botox zawiera całą gamę witamin i minerałów, które odżywiają, regenerują i wzmacniają rzęsy. Dodatkowo jest wolny od parabenów, parafiny, olei mineralnych i silikonów. Prawdziwe SPA dla rzęs.


MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż  permanentny  to  specjalistyczny  zabieg  kosmetyczny,  polegający  na  trwałym podkreśleniu  ust,  oczu  i  brwi.  W  przypadku  oczu  najczęściej  jest  to  wykonanie  kreski  na dolnej  i/lub  górnej  powiece,  w  przypadku  brwi  wyregulowanie  ich  kształtu. Profesjonalny  makijaż  permanentny  nie  tylko  podkreśla  walory  kobiecej  urody,  ale  także doskonale  maskuje  niedoskonałości,  m.in.  tuszując  defekty  skóry,  takie  jak  blizny, przebarwienia, czy plamy pigmentacyjne.  Co bardzo ważne makijaż permanentny pozwala odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęs.
W naszym Gabinecie wykonujemy makijaż permanentny brwi i oczu(kreska górna i/lub kreska dolna)