.........................................................................................................................................
NOWOŚĆ W GABINECIE !!!

DERMAPEN - odmładzanie przez nakłuwanie.

Cele zabiegu i zalety DERMAPENA:
🔻 Dotlenienie i odżywienie tkanek,
🔻 Stymulacja przepływu krwi, poprawa struktury skóry,
🔻 Rekonstrukcja włókien podporowych - jędrność,
🔻 Zwiększenie gęstości skóry,
🔻 Zmniejszenie zmarszczek,
🔻 Redukcja przebarwień,
🔻 Redukcja blizn.
Wiecej informacji w zakładce oferta-kosmetyka profesjonalna - mezoterapia mikroigłowa.
ZAPRASZAMY

...........................................................................................................................
Serdecznie zapraszamy na MASAŻE CIAŁA przeprowadzane przez fizjoterapeutkę Anię
w każdy czwartek od 13 do 19.

Masaż 30 minut - 60zł     
Masaż 60 minut - 100zł
.......................................................................................................................................................................
NOWOŚĆ HENNA PUDROWA BROW henna

Jest to zabieg pielęgnacyjny brwi z farbowaniem naturalną, pudrową henną BROW, do jej aktywacji nie używa się wody utlenionej.
Zabieg poprzedzony jest dokładnym pomiarem i dobraniem odpowiedniego kształtu brwi do twarzy. Zupełnie jak przy makijażu permanentnym.
Za pomocą BROW pasty bagatej w oleje i witaminy nakreślamy kontur brwi oraz jesteśmy w stanie uzyskać efekt ombre a po farbowaniu wcieramy w brwi pielegnujący olejek  bogaty w witaminy, który przenikając do włosków pielęgnuje je i nawilża.Całość kończy się regulacją brwi. Efekt na skórze może utrzymać się do 2 tygodni, natomiast na włoskach to aż 6-8 tygodni!
Przez miesiąc STYCZEŃ zabieg wykonywany jest w promocyjnej cenie. Zapraszamy

........................................................................................................................................................................

Już jest w naszym gabinecie, kolejne urządzenie - LASER DIODOWY VERSUS z systemem chłodzenia,              dzięki któremu depilacja nie będzie już bolesna.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i promocjami
.

..........................................................................................................


NAJNOWSZY TREND W STYLIZACJI RZĘS JUŻ U NAS!!!
LIFTING RZĘS ELLEEBANA

One Shot Lash Lift to komfortowy zabieg, wykonuje się go na rzęsach naturalnych. Specjalna formuła produktów   i sposób ich użycia powodują, że rzęsy są podkręcone i uniesione.
Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.
Zabieg liftingu można wzbogacić o botox i laminację. Dzięki tym dodatkowym zabiegom rzęsy staną się pogrubione i nawilżone. Wszystkie szczelinki i nierówności zostaną wyrównane. Preparaty używane do zabiegu zawierają całą gamę witamin i minerałów, które odżywiają, regenerują i wzmacniają rzęsy i są wolne od parabenów, parafiny, olei mineralnych i silikonów. Prawdziwe SPA dla rzęs.